Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Platforma e-otoczenie.pl – nowatorskie rozwiązanie pomagające w kształtowaniu przestrzeni wokół domu

Serwis powstał z myślą o osobach, które przykładają dużą wagę do funkcjonalności i estetyki otoczenia, w którym żyją. Poszukujesz inspirujących rozwiązań i profesjonalnego doradztwa bez wychodzenia z domu? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

 e-otoczenie.pl to platforma produktowo-usługowa, za pośrednictwem której możecie Państwo zamówić zarówno profesjonalną koncepcję aranżacji otoczenia, jak również produkty do wykończenia ogrodu, przestrzeni wokół domu, biura, terenów publicznych, miejskich, rekreacyjnych czy komunalnych. Dzięki nam znajdziecie również sprawdzoną firmę wykonawczą, która przeniesie wizję projektanta w rzeczywistość. 

Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii, aby korzystanie z platformy było intuicyjne, przyjemne, a przy tym niezwykle inspirujące. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego produkty i usługi oferowane na platformie e-otoczenie.pl wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, dopasowanym do zróżnicowanych trendów. Szeroka oferta produktów, bogactwo kształtów, kolorów, struktur i stylistyki umożliwia realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Nasza oferta to również – a może przede wszystkim – profesjonalne doradztwo. Na podstawie koncepcji naszych projektantów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki koncepcjom nawierzchni zewnętrznej zyskacie gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą Państwa domu czy obiektu. 

Zachęcamy do współpracy producentów, biura projektowe oraz firmy wykonawcze, które również stawiają sobie podobne cele i mogą pochwalić się najwyższą jakością świadczonych usług oraz oferowanych produktów.