Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Platforma e-otoczenie.pl – nowatorskie rozwiązanie pomagające w kształtowaniu przestrzeni wokół domu

Serwis powstał z myślą o osobach, które przykładają dużą wagę do funkcjonalności i estetyki otoczenia, w którym żyją. Poszukujesz inspirujących rozwiązań i profesjonalnego doradztwa bez wychodzenia z domu? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

 e-otoczenie.pl to platforma produktowo-usługowa, za pośrednictwem której możecie Państwo zamówić zarówno profesjonalną koncepcję aranżacji otoczenia, jak również produkty do wykończenia ogrodu, przestrzeni wokół domu, biura, terenów publicznych, miejskich, rekreacyjnych czy komunalnych.

Czerpiemy z najlepszych wzorców i rozwiązań w zakresie nowoczesnych technologii, aby korzystanie z platformy było intuicyjne, przyjemne, a przy tym niezwykle inspirujące. Naszą misją jest twórcza kreacja otoczenia. Pragniemy przyczynić się do tego, by miejsca ważne i bliskie były nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne. Dlatego produkty i usługi oferowane na platformie e-otoczenie.pl wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, dopasowanym do zróżnicowanych trendów. Szeroka oferta produktów, bogactwo kształtów, kolorów, struktur i stylistyki umożliwia realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Nasza oferta to również – a może przede wszystkim – profesjonalne doradztwo. Na podstawie koncepcji naszych projektantów zrealizowano już ponad 1000 inwestycji – wśród nich wiele aranżacji posesji prywatnych, centrów handlowych oraz obiektów architektury miejskiej. Ich wiedza i doświadczenie pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały i efektownie je wykorzystać. Dzięki koncepcjom nawierzchni zewnętrznej zyskacie gwarancję, że powstała aranżacja będzie harmonijną i oryginalną ozdobą Państwa domu czy obiektu.