GLOCAL 60x60x2

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki do 4 dni roboczych. Po opłaceniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu dostawy.

3 lata gwarancji

Opis produktu

Włoskie gresowe płyty tarasowe Libet Ceramic o grubości 2 cm to połączenie estetyki, funkcjonalności oraz wyjątkowych parametrów technicznych. Odporne na obciążenia, zabrudzenia, ścieranie, zarysowania zmienne warunki atmosferyczne i środki chemiczne doskonale sprawdzają się na tarasach, ścieżkach czy schodach zewnętrznych. Nie wymagają sezonowego konserwowania, są łatwe w pielęgnacji, a ich antypoślizgowa powierzchnia atrakcyjnie nawiązuje do popularnych materiałów aranżacyjnych, jak drewno, kamień lub beton. Płyty ceramiczne montować można na wiele sposobów, np. w nowoczesnej, komfortowej technologii tarasów wentylowanych (wsporniki tarasowe).

  • Płyty ceramiczne z efektem przecieranego betonu na powierzchni
  • Praktyczny kwadratowy kształt ułatwia prace montażowe
  • doskonale komponuje się z każdym stylem aranżacyjnym – do wyboru 3 kolory (Absolute, Classic, Ideal)
  • Popularne rozwiązanie na tarasy i ścieżki, a także przy basenach
  • Idealne do montażu na kruszywach lub wspornikach tarasowych
  • Wymiary: 60x60x2 cm

Płyta gresowa Glocal to modny i ciekawy element aranżacyjny z efektem betonu ułatwia wykorzystanie surowego wyglądu tego wszechstronnego materiału. Antypoślizgowe, łatwe w pielęgnacji i odporne na oddziaływanie niepożądanych czynników (jak promienie UV, różnice temperatur, ścieranie, woda, kwasy, sole, brud itp.) znakomicie sprawdzają się w różnych przydomowych strefach. Płyty Glocal dostępne są w różnych odcieniach szarości. Ich kolorystyka wzajemnie się uzupełnia i harmonijnie ze sobą łączy, a uniwersalny format 60x60x2 cm stanowią wygodne rozwiązanie do realizacji zindywidualizowanych kompozycji. Sprawdzi się również jako materiały do wykonania elementów małej architektury ogrodowej (donice, stoły), a także elewacji wentylowanych.

format m2 / paleta waga opakowania [kg] szt. / opakowanie m2 / opakowanie opakowań / palecie
60x60 21.6 32.57 2 0.72 30

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: GLOCAL 60x60x2

Jak oceniasz ten produkt?

Ocena