Gumowy podkład wyrównujący ⌀145 MM H-1,5 MM

1,27 zł  za szt.  

Wybierz ilość:

-
+

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki do 4 dni roboczych. Po opłaceniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu dostawy.

3 lata gwarancji

Opis produktu

Wsporniki tarasowe Libet umożliwiają w prosty sposób stworzenie funkcjonalnej zabudowy tarasu wentylowanego. Montaż oraz demontaż takiego systemu jest szybki i możliwy niemal w każdych warunkach. W naszej ofercie  dostępna jest szeroka gama wsporników standardowych, regulowanych oraz akcesoriów o zróżnicowanych parametrach i właściwościach. Wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nie wymagają skomplikowanych prac instalacyj­nych i zapewniają trwały, estetyczny efekt połączony z komfortem użytkowania.  Wsporniki można wykorzystać nie tylko do budowy tarasu wentylowanego, ale również do stworzenia wyspy lub podestu przy sadzawce.

  • Wygłuszenie i stabilizacji wsporników
  • podkład wyrównujący do wsporników regulowanych ⌀145 MM
  • grubość 1,5 MM

Akcesoria do wsporników, które pozwolą zbudować taras wentylowany

Poszczególne akcesoria do wsporników tarasowych pozwalają na wygodniejsze poziomowanie tarasu, zapewnienie jego większej stabilności. Gumowe podkładki nie tylko pomagają w wyrównaniu różnic poziomu, ale dodatkowo również wygłuszają całą konstrukcję, aby jej użytkowanie było jeszcze bardziej komfortowe. 

 

grubość [mm]
1,5

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Gumowy podkład wyrównujący ⌀145 MM H-1,5 MM

Jak oceniasz ten produkt?

Ocena