ETAPY REALIZACJI ZAMÓWIENIA PROJEKTOWEGO

1

Odpowiedz na kilka pytań

Dzięki temu Projektant lepiej pozna Twoje potrzeby i oczekiwania.

 

2

Dołącz niezbędne materiały oraz wybierz rodzaj projektu

Materiały potrzebne Projektantowi do wykonania koncepcji to m.in.: plan zagospodarowania terenu, mapa do celów projektowych, inspiracje i wytyczne do przygotowania koncepcji, zdjęcia działki i rzut parteru budynku z wymiarami (E-PROJEKT).

W przypadku trudności w skompletowaniu materiałów możesz zamówić E-PROJEKT z wizytą Projektanta na miejscu inwestycji. (PROJEKT COMFORT).

E-Projekt jest koncepcją, dzięki której
  • będziesz mógł zobaczyć projekt swoje nieruchomości z planem jego zabudowy,
  • będziesz mógł zamówić potrzebne materiały nawierzchniowe niezbędne do realizacji inwestycji,
  • Twój wykonawca będzie mógł zrealizować prace budowlane.

Szczegółowe informacje na temat E-Projektu możesz uzyskać tutaj.

 

3

Wpłać opłatę za projekt

Wysokość opłaty to 1200 zł brutto. Po dokonaniu zakupu minimum 85% towarów Premium uwzględnionych w projekcie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium oraz przesłaniu do Libet faktury możesz otrzymać częściowy zwrot opłaty zależny od rodzaju wybranego projektu zgodnie z poniższą tabelą.

 E-PROJEKTCOMFORT
KONCEPCJA 300 zł 300 zł
POMIAR X 300 zł
Wartość rabatu dla klienta po zamówieniu 85%
towarów w celu realizacji Projektu dla min 100 m2
900 zł 600 zł

Lista Autoryzowany Punktów Sprzedaży Libet Platinium jest dostępna tutaj.

 

4

Przydzielamy Ci Projektanta

Do realizacji zamówienia przydzielamy Ci osobistego Projektanta. Załączone przez Ciebie materiały zostaną przez niego zweryfikowane w ciągu 3 dni roboczych. Następnie Projektant skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dalszych szczegółów projektu.

 

5

Projektant przygotuje propozycję aranżacji nawierzchni wokół Twojego domu

Nasza praca potrwa do 14 dni roboczych - o dokładnym terminie poinformuje Cię Projektant. Twoja koncepcja nawierzchni wraz z ilościowym zestawieniem materiałów będzie gotowa do wglądu w panelu projektu. Zatwierdź swój projekt lub nanieś w panelu swoje uwagi*.

*swoje poprawki możesz wprowadzać 3 razy, za każdym razem przekazując dowolną ilość uwag. Każdorazowo masz 7 dni roboczych na wprowadzenie uwag. Brak wprowadzonych uwag oznacza akceptację projektu.

 

6

Zaakceptuj swój projekt

Ostateczne zatwierdzenie wersji końcowej aranżacji pozwoli nam w ciągu 7 dni roboczych przygotować dla Ciebie pełne zestawienie materiałów oraz rozrys dla wykonawcy. Zestawienie materiałów możesz potem przekazać do Autoryzowanego Punku Sprzedaży Libet Platinium celem wyceny i założenia zamówienia.

 

7

Zrealizuj zamówienie projektowe i skorzystaj z rabatu

Złóż zamówienie w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Libet Platinium na podstawie zestawienia ilościowego Twojego projektu. Aby skorzystać z rabatu, prześlij fakturę zakupu produktów Libet na adres [email protected]

 

8

Ciesz się pięknym otoczeniem i pochwal się nim na naszym fanpage’u!

Podziel się z nami swoją realizacją i zainspiruj innych!