Officine 60x60x2

Wybierz kolor:

Wybierz rozmiar:

Wybierz ilość:

-
+
211,44 zł  za m2  

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki do 4 dni roboczych. Po opłaceniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu dostawy.

3 lata gwarancji

Opis produktu

Włoskie gresowe płyty tarasowe Libet Ceramic o grubości 2 cm to połączenie estetyki, funkcjonalności oraz wyjątkowych parametrów technicznych. Odporne na obciążenia, zabrudzenia, ścieranie, zarysowania zmienne warunki atmosferyczne i środki chemiczne doskonale sprawdzają się na tarasach, ścieżkach czy schodach zewnętrznych. Nie wymagają sezonowego konserwowania, są łatwe w pielęgnacji, a ich antypoślizgowa powierzchnia atrakcyjnie nawiązuje do popularnych materiałów aranżacyjnych, jak drewno, kamień lub beton. Płyty ceramiczne montować można na wiele sposobów, np. w nowoczesnej, komfortowej technologii tarasów wentylowanych (wsporniki tarasowe).

  • Płyty ceramiczne z charakterystycznym efektem przecieranego betonu na powierzchni
  • Praktyczny kwadratowy kształt ułatwia prace montażowe
  • Elegancka, lekko melanżowa kolorystyka doskonale komponuje się z każdym stylem aranżacyjnym – do wyboru 2 kolory (Dark, Romantic)
  • Popularne rozwiązanie na tarasy i ścieżki, a dzięki antypoślizgowości i minimalnej nasiąkliwości, sprawdza się także w bardziej ekstremalnych warunkach, np. przy basenach
  • Idealne do montażu na kruszywach lub wspornikach tarasowych
  • Wymiary: 60x60x2 cm

Płyty ceramiczne Officine wprowadzają na powierzchnię tarasów czy ścieżek niezwykły efekt przecieranego betonu. Niebanalne wzornictwo doskonale współgra z elegancką głębią koloru, tworząc unikatowe nawiązanie do industrialnego stylu aranżacji otoczenia. Antypoślizgowe, łatwe w pielęgnacji i odporne na oddziaływanie niepożądanych czynników (jak promienie UV, różnice temperatur, ścieranie, woda, kwasy, sole, brud itp.) znakomicie sprawdzają się w różnych przydomowych strefach. Dzięki uniwersalnemu formatowi 60x60x2 cm płyty Officine stanowią wygodne rozwiązanie do realizacji zindywidualizowanych kompozycji.

grubość [cm] format m2 / paleta waga opakowania [kg] szt. / opakowanie m2 / opakowanie opakowań / palecie
60x60 21.6 32.9 2 0.72 30
2 60x60 21.6 32.9 2 0.72 30

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Officine 60x60x2

Jak oceniasz ten produkt?

Ocena