E-PROJEKT ZA 1 ZŁ

Zamów Projekt 

 

Chcesz odmienić swoje otoczenie? Skorzystaj z wyjątkowej promocji na usługę projektową online. Do 31 maja b.r. profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć za symboliczną złotówkę!

 

Zobacz, jakie to proste:

 

1. Załóż konto na e-otoczenie.pl, a następnie zamów usługę E-PROJEKT.

2. Wnieś opłatę wstępną w wysokości 1200 zł.

3. Użyj formularza do przesłania projektantowi Libet materiałów i informacji potrzebnych do opracowania koncepcji. Omówcie mailowo lub telefonicznie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.

Możesz także wybrać opcję Z POMIAREM, aby spotkać się z projektantem na terenie inwestycji. W trakcie spotkania wymierzy potrzebne elementy działki, ale także porozmawiacie o Twoich wymagań odnośnie aranżacji.

4. Do 31 maja 2022r. zakup materiały wskazane do realizacji inwestycji w punkcie sprzedaży Platinium (znajdź najbliższy tutaj), a otrzymasz 1199 zł zwrotu wniesionej opłaty! Jeśli skorzystałeś z wizyty projektanta na posesji otrzymasz 899 zł zwrotu.

 

Nie czekaj – zamów usługę projektową już teraz!

Button

 

Akcja promocyjna trwa do 31 maja 2022, dotyczy opracowania koncepcji projektowej i nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny koncepcji projektowej jest zakup wskazanych materiałów najpóźniej do ostatniego dnia trwania akcji (31.05.2022).

Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Pati, a minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2.

 

Więcej o usłudze projektowej przeczytasz TUTAJ