E-PROJEKT ZA 1 ZŁ

 

Chcesz odmienić swoje otoczenie? Skorzystaj z wyjątkowej promocji na usługę projektową online. Do 30 kwietnia br. profesjonalną koncepcję układu nawierzchni wokół domu możesz mieć za symboliczną złotówkę!

 

Zobacz, jakie to proste!

 

1. Załóż konto na e-otoczenie.pl, a następnie zamów usługę E-PROJEKT

2. Wnieś opłatę wstępną w wysokości 1200 zł.

3.  Użyj formularza do przesłania projektantowi Libet materiałów potrzebnych do opracowania koncepcji. Omówcie mailowo lub telefonicznie Twoje oczekiwania, potrzeby, preferencje kolorystyczne i stylistyczne.
Możesz także wybrać opcję Z POMIAREM, aby spotkać się z projektantem na terenie inwestycji. W trakcie spotkania wymierzy potrzebne elementy działki, ale także porozmawiacie o Twoich potrzebach i oczekiwaniach.

4.  Do 30 kwietnia 2021 r. dokonaj zakupu materiałów wskazanych do realizacji inwestycji w punkcie sprzedaży Platinium (znajdź najbliższy tutaj), a otrzymasz 1 199 zł zwrotu wniesionej opłaty!
Jeśli skorzystałeś z wizyty projektanta na posesji otrzymasz 899 zł zwrotu.

 

Nie czekaj – zamów usługę projektową JUŻ TERAZ

 

Akcja promocyjna trwa do 30 kwietnia 2021, dotyczy opracowania koncepcji projektowej i nie uwzględnia ewentualnych usług dodatkowych, tj. wizyty projektanta na terenie inwestycji, wizualizacji 3D.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej ceny koncepcji projektowej jest zakup wskazanych materiałów najpóźniej do ostatniego dnia trwania akcji (30.04.2021).

Koncepcja opiera się na nawierzchniach szlachetnych z linii produktowych Decco, Impressio, Ceramic, Completto i Pati, a minimalny metraż projektowanej powierzchni utwardzonej to 100 m2.

 

Więcej o usłudze projektowej TUTAJ