Wspornik: Tuleja dystansowa H 100mm

5,48 zł    

Wybierz ilość:

-
+

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki do 4 dni roboczych. Po opłaceniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia terminu dostawy.

3 lata gwarancji

Opis produktu

Wsporniki tarasowe Libet umożliwiają w prosty sposób stworzenie funkcjonalnej zabudowy tarasu wentylowanego. Montaż oraz demontaż takiego systemu jest szybki i możliwy niemal w każdych warunkach. W naszej ofercie  dostępna jest szeroka gama wsporników standardowych, regulowanych oraz akcesoriów o zróżnicowanych parametrach i właściwościach. Wszystkie charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, nie wymagają skomplikowanych prac instalacyj­nych i zapewniają trwały, estetyczny efekt połączony z komfortem użytkowania.  Wsporniki można wykorzystać nie tylko do budowy tarasu wentylowanego, ale również do stworzenia wyspy lub podestu przy sadzawce.

  • Zwiększenie wysokości wsporników standardowych
  • kolor: czarny
  • Wysokość H 100 MM

Akcesoria do wsporników, które pozwolą zbudować taras wentylowany

Poszczególne akcesoria do wsporników tarasowych pozwalają na wygodniejsze poziomowanie tarasu, zapewnienie jego większej stabilności. Gumowe podkładki nie tylko pomagają w wyrównaniu różnic poziomu, ale dodatkowo również wygłuszają całą konstrukcję, aby jej użytkowanie było jeszcze bardziej komfortowe. 

 

Kalkulator zużycia wsporników kliknij TUTAJ

Jak używać kalkulatora kliknij TUTAJ

wysokość [mm]
100

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Wspornik: Tuleja dystansowa H 100mm

Jak oceniasz ten produkt?

Ocena