Zamawianie aranżacji

CZYM JEST KONCEPCJA UKŁADU NAWIERZCHNI?

Jest to wykonany w technice 2D w kolorach, w skali 1:50, 1:100 lub 1:200 (wg wyboru e-otoczenie.pl) układ nawierzchni lub innych elementów inwestycji. Koncept zawiera szczegóły techniczne układów: ilości zastosowanych rzędów, kierunki układania materiałów, powiększenia ułożeń zastosowanych kształtów, pełną specyfikacje materiałową i zdjęcia inspiracji projektowych.


 

E-PROJEKT

Koncepcja układu nawierzchni online

Jest to doskonała usługa dla wszystkich, którzy chcieliby bez presji czasu, w spokojnej, domowej atmosferze, ale z fachową pomocą profesjonalisty zaplanować układ nawierzchni wokół domu.

Wymagane materiały: rzut sytuacyjny (plan działki), rzut przyziemnia, dokumentacja fotograficzna, ew. szkic wstępnego pomysłu.

Opłata zwrotna*

1200 zł

*Zasady zwrotu opłaty reguluje Regulamin sklepu m.in. w punkcie 4. "Ceny produktów i wysokość wynagrodzenia za Usługi"


PROJEKT NAWIERZCHNI Z POMIAREM

Usługa z osobistą wizytą projektanta

Projekt z pomiarem (wizytą projektanta) to eksluzywna usługa, w ramach których projektant umawia się na indywidualne spotkanie z Klientem na terenie budowy. Ddzięki temu będą Państwo od początku uczestniczyć w każdym etapie projektu - od pomiarów po prace końcowe. Wizyta specjalisty umożliwi również poznanie indywidualnych preferencji odnośnie każdego szczegółu projektu. Indywidualne spotkanie projektanta i inwestora umozliwia omówienie wszystkich szczegółów projektu oraz wykonanie stosownych pomiarów.

Spotkanie z projektantem na terenie posesji z Klientem, dokonanie pomiarów na placu budowy, omówienie inwestycji, doprecyzowanie stref projektowych. Specjalista e-otoczenie.pl pracuje również z wykorzystaniem takich dokumentów, jak : plan zagospodarowania terenu, rzut budowlany obiektu oraz projekt kolorystyki elewacji lub zdjęcie jej wzoru, dlatego należy zgromadzić je w jednym miejscu przed spotkaniem.

Opłata zwrotna*

1200 zł

+

Usługa pomiaru

300 zł

*Zasady zwrotu opłaty regulują Ogólne Warunki Projektowe

ZAMÓW PROJEKT NAWIERZCHNI

Zleć wykonanie projektu doświadczonym projektantom e-otoczenie.pl. Powiedz nam czego potrzebujesz, wskaż swój styl, a całą resztę wykonamy za Ciebie!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ